Położenie obiektu - Waldemar Czapla DW Agnieszka

Agnieszka
Dom Wczasowy
Przejdź do treści

Menu główne:

Serdecznie zapraszamy do naszego domu wczasowego którego atutem jest konkurencyjne położenie względem innych obiektów.
     Nasz obiekt położony jest w pasie wydmowym, tuz przy samym wejściu na plaże, od której dzieli nas zaledwie „ kilka kroków”.
Dom Wczasowy Agnieszka składa się z dwóch zespolonych budynków ( Agnieszka 1 i Agnieszka 2).  Bliska odległość od morza i plaży ( zaledwie 100 m) to ułatwienie dla wszystkich Gości, a w szczególności rodziców z dziećmi i osób starszych, gdyż dojście do plaży zajmuję zaledwie chwilę.
    Z większości balkonów nasi Goście mogą podziwiać panoramę morza , obserwować wpływające do portu statki, latarnię morska i molo , a wieczorem podziwiać zachód słońca topiącego się w toni Bałtyku.
    Bliskość centrum ( ok. 100 m) zapewnia mnóstwo atrakcji, liczne obiekty gastronomiczne, sklepy, aptekę i przystanek autobusowy.
W pobliżu znajduje się także kanał portowy skąd wypływają statki spacerowe, kutry wędkarskie, tramwaje wodne do Darłowa oraz prom wycieczkowy na Bornholm.
W odległości 800 metrów znajduje się Aquapark z morską wodą. Blisko nas w odległości 100 metrów znajduje się park linowy , a 50 metrów od nas ruiny fortyfikacji niemieckich z II wojny światowej.

Bre@ki 2018
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego